Grupa III

• p. Monika

Pomoc nauczyciela:

• p. Monika

Znalezione obrazy dla zapytania motyl gif

Radosne motylki to właśnie my czyli dziewiątka wesołych i pełnych energii do pracy dzieciaków. Przy tak wesołej gomadce nasze Panie mają bardzo dużo pracy i nigdy nie narzekają na nudę. A oto my:

• Helenka,
  • Kazio,
  • Emilka,
  • Artur,
  • Radek,
  • Janek,
  • Tolek,
  • Oliwia,
  • Tymek.

Znalezione obrazy dla zapytania motylek           Znalezione obrazy dla zapytania motylek

Jesteśmy bardzo energiczną grupą, która uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Nigdy nie tracimy czasu na nudę. W naszej sali możemy bawić się we wszystko, co nam przyjdzie na myśl. Nasza wyobraźnia podsuwa nam codziennie wiele nowych pomysłów.

Chłopcy z naszej grupy najczętniej bawią się samochodami i wznoszą pomysłowe budowle z klocków. Dziewczynki wolą bawić się lalkami i kucykami. Wszyscy z dużą radością bierzemy udział w zabawach ruchowych i muzycznych. Chętnie poznajemy otaczający nas świat. Uwielbiamy także zabawy na dworze.