Grupa II

• p. Mariola
  • p. Krysia

Znaleziony obraz

Jesteśmy bardzo ciekawi świata. Każdego dnia przychodzimy do naszego przedszkola z coraz większą radością. Podczas codziennych zajęć uczymy się wierszy, piosenek, tańców, chętnie malujemy i rysujemy. Bardzo lubimy konstruować budowle z klocków oraz przyrządzać pyszne dania w naszym kąciku kuchennym. Wszyscy bardzo lubimy zabawy na świeżym powietrzu. Chętnie huśtamy sie oraz korzystamy ze zjeżdżalni w naszym ogrodzie. A oto my:

• Alinka,
  • Mikołaj,
  • Michał,
  • Maciek.

Znaleziony obraz

W przedszkolu nigdy się nie nudzimy. Zawsze znajdziemy coś, co nas zaciekawi. Wspólnie z Paniami poznajemy ciekawostki dotyczące wszystkiego, co nas otacza. Oprócz nauki, znajdujemy również czas na zabawę. Wtedy nasza sala zamienia się w tor wyścigowy, w stację kolejową, piracki statek a nawet zakład fryzjerski i kuchnię. Pomysłów nam nie brakuje! W naszej sali znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne do wspaniałej zabawy. Mamy w niej klocki, samochody, pluszaki, lalki, puzzle i układanki. Każdy może bawić się czym tylko zechce.

Znalezione obrazy dla zapytania biedronka gif