Grupa III

• p. Ewelina
  • p. Kasia

Znalezione obrazy dla zapytania motylek

Radosne motylki to właśnie my czyli siódemka wesołych i pełnych energii do pracy dzieciaków. Przy tak wesołej gromadce nasze Panie mają bardzo dużo pracy i nigdy nie narzekają na nudę. A oto my:

• Julia,
  • Pola,
  • Zygmunt,
  • Tymek,
  • Michał,
  • Oskar,
  • Maciek.

Znalezione obrazy dla zapytania motylek

Jesteśmy bardzo energiczną grupą, która uwielbia odkrywać nowe rzeczy. Nigdy nie tracimy czasu na nudę. W naszej sali możemy bawić się we wszystko, co nam przyjdzie na myśl. Nasza wyobraźnia podsuwa nam codziennie wiele nowych pomysłów.

Chłopcy z naszej grupy najczętniej bawią się samochodami i wznoszą pomysłowe budowle z klocków. Dziewczynki wolą bawić się lalkami i kucykami. Wszyscy z dużą radością bierzemy udział w zabawach ruchowych i muzycznych. Chętnie poznajemy otaczający nas świat. Uwielbiamy także zabawy na dworze.

Podobny obraz