Grupa IV

Pomoc nauczyciela:

• p. Monika
  • p. Basia

Znalezione obrazy dla zapytania mrówka gif

Pracowite "Mrówki" to właśnie my. Zawsze chętne do pracy oraz zabawy. Nasza wesoła i rozbrykana  szóstka przynosi Paniom wiele radości każdego dnia. A oto my:

• Emilka,
  • Oliwia,
  • Artur,
  • Kazio,
  • Aleksander,
  • Kuba.

Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo uczymy się w nim wielu ciekawych rzeczy i możemy miło spędzić czas wśród kolegów i koleżanek. Jako najstarsza grupa w przedszkolu, uczymy się już literek, cyferek i liczenia. Nie są to proste rzeczy, ale staramy się zapamiętać jak najwięcej z tego, co robimy na zajęciach. Wiemy, że już niedlugo pójdziemy do szkoły.

Oprócz nauki znajdujemy także czas na zabawę. W naszej sali mamy klocki, lalki, misie, samochody, układanki, puzzle i kolorowe książeczki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W naszej sali nie ma miejsca na nudę! Uwielbiamy również zabawy na dworze. Mamy piękny ogród, w którym są zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki oraz piaskownica.

Znaleziony obraz