Grupa IV

Pomoc nauczyciela:

• p. Jadzia

mrówki

Pracowite "Mrówki" to wspaniała grupa 6 - latków. Już kolejny rok chodzimy do przedszkola i czujemy się w nim wspaniale. Jesteśmy koleżeńscy, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na nauce i wspólnej zabawie. Pamiętamy także o rozwijaniu swoich  umiejetności, zdolności i zainteresowań. Doskonale znamy zasady dobrego zachowania. Jesteśmy dla siebie mili i szanujemy swoją pracę. Kochamy śpiewać i tańczyć. Chętnie spędzamy czas malując, rysując i lepiąc z plasteliny. Wiele radości sprawiają nam spacery oraz zabawy w przedszkolnym ogrodzie, w którym są zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki oraz piaskownica. Nasza wesoła i rozbrykana  gromadka przynosi Paniom wiele radości każdego dnia. A oto my:

• Julia,
  • Lilka,
  • Rafał,
  • Filip.

Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo uczymy się w nim wielu ciekawych rzeczy i możemy miło spędzić czas wśród kolegów i koleżanek. Jako najstarsza grupa w przedszkolu, uczymy się już literek, cyferek i liczenia. Nie są to proste rzeczy, ale staramy się zapamiętać jak najwięcej z tego, co robimy na zajęciach. Wiemy, że już niedlugo pójdziemy do szkoły.

Znaleziony obraz